AVRUPA KARGO

Her gün, Dünya ile Türkiye arasındaki bağı güçlendirmek için işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Türkiye'den Tüm Dünyaya

Uçak Kargo ile Uzak bölgeler de dahil olmak üzere 220'den fazla ülkeye gönderiyoruz

Türkiye'den Tüm Avrupaya

Kara Kargo ile Avrupa Birliğine bağlı tüm ülkelere ve şehirlere gönderiyoruz

          Her gün Türkiye'nin her yerinden Dünyadaki insanlar ve firmalar arasında gönderi taşıyoruz. Her bir gönderinin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden zarflı, kolili ve paletli gönderiyi dikkat ve özenle teslim ediyoruz. Gönderinizi her nereye göndermek istiyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Her zamanki kuryenizin kolinizi aldığı andan müşterinizin bulunduğu ülkedeki dağıtım ağımız ile kuryelerimiz teslim edene kadarki süreçte biz varız. Bunu kapıdan kapıya entegre taşımacılık ağımız sayesinde gerçekleştirebiliyoruz.

Sektörünüzün veya işinizin taşıma ihtiyaçlarına özel esnek çözümler Avrupa Kargo'da.

Uzmanlığımıza güvenebilir, bu arada siz de kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Sizden acil bir teslimat istediğinde, teslim tarihi 2 gün bile olsa, hatta söz konusu yere daha önce hiç nakliyat yapmamış dahi olsanız, Avrupa Kargo'ya güvenerek müşterinize evet yanıtını verebilirsiniz. Her ne kadar teknolojik altyapımız ve taşımacılık ağımızla çok gurur duysak da, nihayetinde yaptığımız işin özünde insan var.

Avrupa Kargo'daki müşteri temsilciniz, sizi ve işinizi tanıdığı andan itibaren gönderinizi ülke, mesafe, kültür, dil ve para birimi gibi unsurları engel görmeksizin gitmeleri gereken yere teslim ederek işinizi büyütmenize destek olma niyetindeki Avrupa Kargo çalışanıyla bağlantı halindedir.

Avrupa Kargo olarak işinizde gönderilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaptığımız işin tamamına büyük- küçük ayrımı yapmaksızın özel ilgi ve saygı gösteriyoruz. Bu yüzden hizmetimizin tamamen kişisel olması da bizim tercihimiz. Ve işte bu yüzden kendimizi Türkiye ile Avrupa arasındaki lider lojistik firmanız olarak görüyoruz.


Daha fazla şubeye bırakma ve alma noktasıyla genişletilmiş ağ

          Türkiye genelinde 81 ilde +1.000 şubeye bırakma ve alma noktalarıyla sizlere çok daha iyi bir ağ sunmak için yerel kargo şirketİ "Yurtiçi Kargo" ile size hizmete devam ediyoruz.

Yurtiçi Kargo gönderim kodumuz (690 291 146) ile gönderilerinizi ücretsiz olarak teslim alıyoruz ve belirlediğiniz Dünyadaki adresinize teslim ediyoruz.

Yurtiçi Kargo Web Sitesi


Benzersiz bir global ağa erişimi ile Dünyaya bağlanın

         Dünyada 220 den fazla ülke / bölgede, kapıdan kapıya uluslararası bir ağ sunuyoruz, böylece işiniz Dünyanın her yerinde tercih edilebilir ve daha uygun maliyetli olabilir.

         Sizleri Dünya genelinde daha fazla pazara bağlamak için benzersiz FedEx Express, TNT, DHL ve UPS bağlı global hava yolu ağını eşsiz Dünya hava yolu ağı ile bir araya getiriyoruz. Dünyada 220den fazla ülkeye kargo ağı ile birleştiriyoruz.

         Avrupa Kargo bu 4 dünya devi ile yapmış olduğu kurumsal anlaşma ile En iyi fiyat garantisi ile gönderilerinizi %80  varan fiyat avantajları ile size hizmet vermektedir.

Avrupa Kargo'yu seçerek dünyanın lider kargo şirketiyle birlikte çalışırsınız.

Ekonomik ve Ekspres dağıtım hizmeti ile rakiplerinizden sürekli bir adım önde olursunuz.


Türkiye'den Tüm Avrupa Şehirlerine

Tüm Avrupa'yı kapsayan hızlı karayolu ağımız, gönderilerinizin her zaman müşterilerinize söz verdiğiniz zamanda iletilmesini ve ticaret hacminizi genişletmeniz için işinizin ihtiyaçlarına uygun teslimat seçenekleri sağlar.

Her hafta yaptığımız karayolu seferleri ile Türkiye'yi Avrupa'ya bağlıyoruz.


Misyonumuz

Tüm hizmetlerimizde mükemmellik ve değer sunma anlayışıyla müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarına cevap vererek şirketimizi küresel çapta büyütmek.

Kişisel gelişim ve başarı için fırsatlar sunarak çalışanlarımız ve iş ortaklarımızı en iyi performansı göstermeleri konusunda teşvik etmek.

Değerlerimiz


Doğruluk - Varlığımızın ve yaptığımız tüm işlerin temelinde yer alır.
Ekip Çalışması - Azimli insanlar birlikte çalıştığında başaramayacakları şey yoktur.
Hizmet - Başarımızın merkezinde müşterilerimizin ve topluluklarımızın ihtiyaçları için hizmet etmek yer alır.
Kalite ve Verimlilik - Mükemmele ulaşmak için asla ulaştığımız başarılarla yetinmeyiz.
Güvenlik - Çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve halkın refahı en önemli önceliğimizdir.
Sürdürülebilirlik - Uzun süreli başarı, çevreye saygı ve sosyal sorumluluğa verdiğimiz önemin sürekliliğine bağlıdır.
Yenilik - Büyümenin temeli yaratıcılık ve değişimdir.