Ağustos 25, 2023

Uçak Kargo

ile Avrupa Kargo

Uçak Kargo

Uçak Kargo olarak Dünyanın 220’ye aşkın ülkesine hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlar ile yurtdışı Uçak Kargo gönderilerinizi yapıyoruz.

Uluslararası acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için Uçak Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Yurtdışı Hava Kargo hizmetimizle Avrupa’nın birçok ülke ve şehirlerine gönderilerinizi sizin için 24 saate teslim ediyoruz.

Ücret talep etmeden gönderinizi adresinizden alıyor ve alıcısına teslim ediyoruz. Ayrıca göndermiş olduğunuz kargonuz durumunu online olarak cep telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz.

Avrupa Kargo Uçak hizmeti ile ilgili detaylı bilgiyi iletişim formunda ya da +90 212 668 57 57 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz.


Hava Kargo

Tam zamanında gerçekleşen sevkiyatın siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji açısından önemini biliyor, havayolu kargoculuğunda da uzmanlığımızı gösteriyoruz. Uluslararası partnerlerimiz vasıtasıyla tüm yüklerinizi dünyadaki +220’den fazla ülkeye kapıdan kapıya teslimat anlayışı ile tüm gönderilerinizi zamanında ve güvenle teslim ediyoruz.

Ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sıralama olmaksızın, tüm hava yolu kargolarınızı kapıdan kapıya, en ekonomik ve rekabetçi fiyatlarla teslim ediyoruz.

Hava Kargo firmaları arasında size en uygun hizmeti verebilmek için en hızlı kargo yolu olan uçak taşımacılığında da özveri ile çalışıyoruz. Global partnerlerimiz ile zengin hava kargo seçeneklerimizle tüm yük gruplarının tamamında hizmet veriyoruz.

Havayolu lojistik hizmetleri konusundaki tüm deneyimimizi, verimliliğinizi artırmak için kullanıyoruz. En hızlı kargo yöntemlerinden biri olan hava kargo taşımacılığı ile küçük ya da büyük çaplı tüm transferlerinizin dünyanın en uzak mesafelerine bile kolaylıkla ulaşması için çalışıyoruz.


Avantajları?

Taşıma süresi; Alternatif transfer yöntemlerine kıyasla daha kısa olması

Transfer ve elleçleme; süreçlerinde maksimum güvenlik standartları

Operasyon süreci; alternatiflerin fazla olması nedeniyle daha esnek olması ve sürecin daha kapsamlı bir şekilde planlanabilmesi

Büyük materyaller; transferinin yanı sıra küçük hacimli transferlerin de gerçekleştirilebilmesi

Darbe, sarsıntı ve titreşim; hassas olan materyallerin güvenli bir şekilde transferinin gerçekleştirilebilmesi

İhracat ve ithalatta çeşitli operasyonlar için maliyet avantajı

Uçak Kargo taşımacılığının sizlere sağlayabileceği tüm avantajları etkili bir şekilde tarafınıza sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri hizmetleri ekibimiz, transferi gerçekleştirilecek olan ürünün ya da eşyanın teslim alındığı noktadan, teslim edileceği noktaya kadar olan sürecini en kısa sürede, en düşük maliyetle ve en güvenli şekilde organize ederken size ihtiyacınız olan bilgiyi sağlar; teslimatın tamamlandığı ana kadar da talep ettiğiniz verilerin anlık olarak tarafınıza aktarılması için takipte kalır.


Uçak Kargo Gönderimi?

Uçak Kargo Gönderimi?

Uçak Kargo güvencesiyle Türkiye’den Dünyanın tüm ülke ve şehirlerine, evrak, hediye, numune ve paket sevkiyatınızı gerçekleştirebilir, ulaşması gereken adrese en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Yurtdışı Uçak Kargo, zaman, hız ve güvenilirlik nedeniyle çok hassas şartların yerine getirilmesini gerektiren hızlı bir taşıma şeklidir. Avrupa Kargo Uçak Kargo ekibimiz, farklı seçeneklerde hizmet vererek size ve müşterinize tam bir esneklik sunmaktadır. Avrupa Kargo Uçak Kargo Hizmetleri’nde kapıdan-kapıya teslim hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’den Avrupa’nın birçok şehrindeki adreslere gönderileriniz 24 saat içerisinde, diğer ülkelerde istediğiniz gönderileriniz maximum 2-5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.


Teslimat Süresi Nedir?

Uçak kargo firmalarında yer alan teslimat süresi farklılık göstermektedir. Genel olarak incelendiğinde ise teslimat süresinin Avrupa ülkelerinde 1 ila 2 iş günü arasında diğer kıta ülkelerinde ise 2 ila 5 iş gününde teslim olmaktadır.


Uçak Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

Uçak Kargo Ücretleri Nasıl Hesaplanır

Yurtdışı kargolarının çok kısa bir süre içerisinde ulaşıyor olması müşteri için önemli bir ayrıcalık olarak yer almaktadır.

Kargo gönderim işlemi yapılmadan önce kesin olarak akıllarda uçak kargo ücretleri nasıl hesaplanır sorusu akıllarda yer almaktadır.

Merak edilmekte olan bu durum için desi ve hacim hesaplamasının ardından fiyat hesaplaması yapılmaktadır.

Formül ise şu şekilde yer almaktadır; yükseklik x boy x en /5000 = fiyat belirlenmesi yapılmaktadır.

Bazı firmalarda yer alan formülde farklılıklar olması karşılaşılabilmektedir. Bazı firmalar daha uygun fiyat seçeneklerini müşterilerine sunabilmektedir. Düşük ve yüksek fiyat skalası firmalar arasında yer almaktadır.


Uçak Kargo Fiyatları?

Uçak Kargo Fiyatları?

Günümüzde en çok tercih edilen ve en popüler kargo taşımacılığı türlerinden biri olan uçak kargo taşımacılığı; daha güvenilir, daha hızlı ve takip edilebilir bir kargo türü olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir kargo taşımacılık yöntemidir. Uçak kargo fiyat hesaplama, hizmet alınan firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Uçak kargo fiyatları, tercih edilen firmanın yanı sıra hava kargo hacimsel ağırlık hesaplamaları, kargo türü gibi faktörler de hava kargo hesaplamasında belirleyici unsurlardır.

Avrupa Kargo fiyat hesaplama aracı ile kolaylıkla uçak kargo fiyatlarına ulaşabilirsiniz, Fiyat hesaplama aracını bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Uçak kargo Fiyatlama aracına gittikten sonra yapmanız gerek tek şey göndereceğiniz kargonun “Teslim Ülkesini” seçmek gönderinizin en- boy- yükseklik bilgileri ile birlikte gönderinin ağırlığını yazmaktır, sonrasında bir çok global firmanın uçak kargo fiyatları ekranınıza gelecektir.

Yurtdışı Uçak kargoda +40 kilo üzeri tüm gönderileriniz özel fiyatlar uygulanmaktadır.

Özel Fiyat teklifi için lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz


Uçak kargo takibi nasıl yapılır?

Avrupa Kargo, tüm uçak kargo gönderilerini TNT, DHL, UPS ve FedEx ile yapmaktadır. Yurtdışı Uçak Kargo gönderileriniz için size verilen bir takip kodu vardır. Bu takip kodları ile tüm kargo takiplerinizi AvrupaKargo.com adresindeki Yurtdışı Kargo Takip sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Kargonuz hangi Global firma ile çıkarıldıysa, bizim dışımızda onların web sitesinden de online olarak takibini yapabilirsiniz.


Neler gönderilir? Neler gönderilmez?

Avrupa Kargo aracılığıyla aşağıdaki listede bulunan ürünlerin gönderimi yapılmamaktadır.

Yasaklı Ürünler

  •  Kozmetik (Parfüm, Krem vb.)
  •  Gıda (Çay, Bitki, Kuruyemiş, Tohumlar, Takviye edici gıdalar vb.)
  • Bataryalı Cihazlar (Telefon, Bilgisayar vb.)
  • Kimyasal Maddeler (Yanıcı, Akışkan, Dezenfekte vb.)
  • Silah (Bıçak, Merbi, Tüfek Vb.)
  • Tıbbı Ürünler (Cerrahi Maske, İlaç vb.)
  • Değerli Gönderi (Pırlanta, Altın, İpek, Kürk vb.)

Avrupa Kargo kullanıcısı olarak, ürün gönderirken bu işlemin mutlaka yasal bir çerçeve içerisinde gerçekleşmesine dikkat etmelisiniz.

Alacağınız Ürünler!

Türkiye’de alışveriş yaparken alacağınız ürünlere dikkat edin, o zaman gereksiz maliyetlerle karşılaşabilirsiniz. Yukarıda yasaklı ürünlerimizi görebilir, daha fazla bilgi için Avrupa Kargo ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Teslim Alacağınız Ülke!

220’den fazla ülkedeyse teslimatlarımız var, ancak bazı ülkeler için istisnalar var, istisnai ülkeler şu anda aşağıda gösterildiği gibi bu ülkelere sevk edilmiş değil, ülkelere göre sevkiyatlarda Avrupa Kargo ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretlere Dikkat !

Avrupa Kargo size birçok ücretsiz hizmet sunar, sürpriz ödemeler yapmaz, ancak her ülkenin vergi sisteminin farklı olduğunu unutmayın, bu nedenle Avrupa Kargo ödediğiniz vergilere müdahale etmez veya müdahale etmez. Tüm vergiler kargonun alıcısına aittir.

Yaptırım uygulanan varış noktaları

Aşağıdaki ülkelere teklif vermiyoruz.

Bazı güncel sorun ve gelişmelerde farklı ülkelerde sevkiyatlar durdurulabilir.

Avrupa Kargo ekibi ile iletişime geçerek ziyaret edeceğiniz ülke hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Kırım Bölgesi- Küba- İran -Kuzey Kore- Sudan- Suriye- Irak

 Savaş Bölgeleri, Ohal Bölgeleri, Özel durum oluşan ülkeler.